Благоустрій території земельної ділянки

Благоустрій території земельної ділянки під ключ - це комплексні роботи по створенню декоративного ландшафтного дизайну і озеленення території. Фахівці розробляють план ландшафтних робіт і розміщення дерев, газонів, клумб. Рослини вибирають з урахуванням клімату і особливостей місцевості. Штучні водойми і декоративні водоспади гармонують із загальним стилем навколишньої місцевості.

Послуги із благоустрою й озеленення земельних ділянок призначені для приватних будинків, котеджів і громадських будівель За допомогою індивідуального планування проекту фахівці підкреслюють переваги місцевості для отримання красивого ландшафтного дизайну. Наприклад, зводять архітектурні споруди, виконують будівництво водоспадів та інших декоративних водойм.

У план з ландшафтним робіт на ділянці входить геодезичне вивчення грунту, кліматичних умов і особливостей екологічного середовища. Перед початком ландшафтних робіт проводять попередню підготовку: вивозять зайву землю з території або завозять нову, вирівнюють ґрунт, проводять демонтажні роботи. Для розчищення ділянки видаляють зайві дерева та пеньки.

Послуги з установки комунікацій включають підключення автополива, водопроводу, електроенергії, опалення для парників і оснащення штучних водойм. На етапі планування ландшафтних робіт розподіляють на території кількість, довжину і декоративне оформлення майбутніх доріжок і функціональних зон.

Майстри встановлюють сучасні конструкції для гаражів, бань, господарських ділянок, фонтанів і басейнів. Згідно індивідуальних переваг замовника ведеться будівництво дрібних і середніх масштабів. Наприклад, альтанок, лавок, містків, декоративних арок, ліхтарів, місць відпочинку і дитячих майданчиків.

Для сучасних газонів використовують газонні суміші і газонні рулони. Ландшафтні роботи включають комплексний благоустрій альпінаріїв, розаріїв, клумб з квітами.

З урахуванням сучасних тенденцій фахівці створюють комфортні умови для перебування на території. Попередня підготовка ділянки включає його очищення від зайвих рослин, гілок, листя і сміття. Зональний поділ ділянки відбувається згідно його функціональним призначенням. Виділяють місця для фонтанів, клумб, альпійських гірок та альтанок.