Дендрологічний план земельної ділянки

Дендроплан - є докладні схеми розміщення всіх передбачуваних посадок, включаючи дерева, чагарники, квіти. У плані дається докладний опис параметрів і характеристик рослин.

Дендроплан ділянки це основа вашого ландшафту. На дендропланом вказуються всі рослини і їх кількість на підставі дендроплана формується проект системи поливу. Проектувати і монтувати автополив без затвердженого дендроплана - це гроші на вітер. Грамотний дендроплан повинен враховувати такі фактори як освітленість ділянки, розмір і кількість рослин, про це більш детально ми писали в цій статті. Також на підставі дендроплана ви можете скласти кошторис озеленення вашої ділянки, тому за часту на дендропланом видно асортиментна відомість. Хоча вона може бути винесена окремо.

Також як і з дендропланом, не варто нехтувати цим кресленням в майбутньому, дендроплан для вас стане пам'яткою про те де і який орт рослини у вас висаджено. Буває приходять до вас гості а ви не знаєте що їм відповісти на питання про те що це росте. Або в разі коли рослина пропало і його потрібно замінити, дендроплан стане хорошою шпаргалкою.

дендроплан ділянки