Дизайн ландшафту: етапи створення краси

Живучи в заміському будинку або просто час від часу відпочиваючи на дачі, хочеться бачити красу не тільки всередині будинку, а й у дворі. Євроремонт і м'який комфортний диван не замінять чашечку кави в альтанці в оточенні неймовірного аромату щойно розпустилися квітів. Для того, що б це стало реальністю обов'язково необхідно подумати і чательно продумати гарне облаштування ділянки - ландшафтний дизайн. Перше, що побачать гості або сусіди, зайшовши до Вас у двір - зелена трава, прекрасні квіти, що дзюрчить струмочок, красива альтанка і все, що ви забажаєте втілити на своїй ділянці. Звичайно, що б це виглядало естетично і гармонійно, необхідно звернутися до професіоналів.
До того як викликати до себе фахівця, потрібно продумати все до дрібниць, що і де Ви хочете розмістити. Після того, як Ви все викладіть співробітнику компанії з ландшафтного дизайну, він скаже, можливо, це, і якщо немає, то запропонує найбільш вигідні варіанти. Правильно виконаний ландшафтний дизайн не тільки підкреслить всі достоїнства ділянки, а й приховає його недоліки.

Ось ми і дійшли до головного. До Вашої уваги етапи створення ландшафтного дизайну ділянки.

Перше і дуже важливе - це знайомство із замовником і його ділянкою. На цьому етапі буде проведено топографічне дослідження ділянки, визначення проходження необхідних комунікацій, зроблені всі обов'язкові заміри. Повинні бути враховані всі побажання господаря ділянки.

Далі найголовніший пункт - створення проекту ландшафту. У нього входить: вибір стилю і його складових, розташування всіх ключових ландшафтних об'єктів на території, розробка ескізів окремих елементів озеленення і благоустрою (квітників, лавок, водойм, тощо), складання проекту поливу, освітлення, декорацій і багато іншого. Після цього складається генеральний план, креслення і посадковий креслення. Здійснюється підбір рослин і всіх елементів дизайну. Далі йде складання кошторису і готується 3D - дизайн проекту.

Якщо все всіх влаштувала, то починається наступний етап - реалізація проекту. Цей етап починається з прибирання території та підготовки ділянки для дизайну і закінчується пристроєм дренажів, монтажем системи поливу, посадкою рослин, пристрій водних об'єктів, установкою декору і т.д. Цей етап покаже Вам, хорошу чи компанію для перетворення вашої ділянки в райський куточок Ви вибрали. Саме від професіоналізму співробітників компанії буде залежати кінцевий результат.

Останній етап - введення об'єкта роботи в експлуатацію. Замовник перевіряє справність усіх встановлених систем, зіставляє всі виконані роботи з проектом і отримує всі відповідні документи.

От і все. Тепер Ви можете насолоджуватися прекрасним видом Вашого двору і обов'язково не забувати за ним доглядати.