Догляд за рулонним газоном після укладання

Перші кілька тижнів після укладання газон вимагає особливого догляду.

Важливо не навантажувати поверхню газону (не ходити не стрибати по ньому), що б поверхня трав'яного покриву була рівною і дати можливість кореневій системі газону міцно зміцнитися в грунті. Інакше втоптані нерівності принесуть Вам складності при косовиці газону в майбутньому. Наприклад, Ви ступили на газон, земля під ним мокра, залишилася вм'ятина. Далі ви косите газонокосаркою, її 4 колеса їдуть по рівній поверхні, і рівно косить траву на потрібній висоті. Далі одне колесо потрапляє в утоптану ямку, нахил косарки змінюється, і лінія зрізу ножа починає підголювати газон під корінь. В результаті, неприємний вид виголеного газону а також стрес для трави.

1-й тиждень після укладання.

Необхідно щодня проводити полив газону або вранці, або ввечері, або вночі. Важливо! Чи не поливайте газон днем ​​під палючим сонцем. Перевіряйте ступінь вологості грунту під покладеним газоном, для цього необхідно підняти край газону в різних місцях ділянки і переконатися, що грунт під газоном волога. До кінця першого тижня на нижньому шарі газону повинна з'явитися свіжа коренева система.

2-й тиждень після укладання

З другого тижня полив газону можна здійснювати вже 4-5 разів на тиждень, але все залежить від погоди. Необхідно так само провести першу стрижку газону. Стригти газон потрібно на висоту покосу 4-5 см. Після першої стрижки можна підгодувати газон мінеральними добривами з підвищеним вмістом азоту, але це не обов'язково. Як правило з поля він вже йде добрив.

3-й тиждень після укладання

Поливати газон слід не більше 3-4 х разів на тиждень. Необхідно провести повторну стрижку трави, під кутом щодо першої стрижки.

4-й тиждень після укладання

Ваш газон тепер зовсім готовий до навантажень і використання. Тепер Ви в повній мірі можете насолодитися відпочинком на шикарному газоні смарагдового кольору. Головне, в перші три тижні дотримуватися просте правило - поливати, підгодувати, стригти і Ваш власний зелений рай буде радувати Вас свіжістю і красою густої трави.

Пам'ятайте - стригти газон потрібно раз на тиждень! Завжди робіть поправку поливу з урахуванням погодних умов! Перезволоження газону також негативно впливає на його зростання, як і нестача води!