Генеральний план земельної ділянки

Генеральний план - містить комплексний план ділянки з усіма будівлями, доріжками, архітектурними формами, водоймами, розміщенням посадок рослин, систем водопостачання, водовідведення та освітлення та інші елементи ландшафту в залежності від ситуації. Іншими словами це, загальний креслення всього, що є на ділянці.

генплан ділянки

Генеральний план ділянки необхідний, для того щоб орієнтуватися, що у вас і де розташоване щодо того чи іншого інженерного елемента. Генплан необхідний для початку будівництва і благоустрою території та може коригуватися з часом. Навіть якщо ви сьогодні закінчили всі будівельні роботи на ділянці і пам'ятайте все прокладені комунікації, і інше елементи. То з часом, коли потрібно буде щось доробити або перебудувати, генплан вам стане необхідністю.

Ми зустрічали різні ситуації, найчастіше людина, яка сама собі будував будинок, через 4 роки не міг згадати, де саме у нього проходять кабелю від генератора. Для нас це було важливо, тому що в цьому місці він хотів посадити велике дерево. Чи плануєте заздалегідь свій генеральний план, і не забуваєте вносити в нього коригування під час змін на етапі робіт. Якщо ваш ділянка складається з безлічі комунікацій, то це просто необхідно. Бували випадки, коли ми приходили на дільницю, замовник його тільки купив і не знав що і де закладено. Нам було не просто проектувати, і ще складніше було реалізовувати задумане, натикаючись, то на бетон, то кабель.