Кипарисовик догляд в домашніх умовах (лат. Chamaecyparis)

Кипарисовик фото

ОСОБЛИВОСТІ ПОСАДКИ:

Краще садити в півтіні, а форми з жовтим забарвленням хвої - тільки на сонці. Не можна висаджувати в низинах, де затримується холодне повітря. Відстань між рослинами 1-2,5, рідко - 4 м. Коренева шийка повинна бути на рівні землі. Слід враховувати, що, як правило, після посадки відбувається осідання та ущільнення грунту. У зв'язку з цим необхідно проводити посадку на глибину, при якій кореневий кому буде на 10-20 см вище рівня землі. Особливо це стосується крупномірних рослин. Всі контейнерні рослини перед посадкою необхідно ретельно проливати водою, кому повинен бути просякнутий вологою і не втрачати її відразу після посадки рослини.

Грунт багата: перегній, листова земля, торф, пісок (3: 2: 1: 2). Оптимальна кислотність ґрунту pH 4,5-5,5 (іноді до 6,5). При посадці в яму вносять повне мінеральне добриво (5 6 кг торфокомпосту), перемішуючи його з землею.Дренаж з битої цегли і піску шаром до 20 см на 1/2 глибини ями.Підживлення: Навесні біля пристовбурних кіл розсипають Кемиру (100- 150 г / м2), закладають її в грунт, поливають.

ПОЛИВ: Рослини чутливі до нестачі вологи в грунті і повітрі. Рекомендується регулярне обприскування: один раз в тиждень. Полив - 1 відро води на кожну рослину, в суху пору поливають в два рази частіше. Високі літні температури несприятливо діють на молоді рослини, їх притіняють і додатково обприскують. Молоді рослини в посушливий період вимагають більш частого і рясного поливу.

Розпушування: Після рясного поливу, неглибоке (15-20 см), поєднане з прополкою.

МУЛЬЧУВАННЯ: торф або тріскою (шар 5-7 см). При мульчировании полив рекомендується тільки при підсиханні верхнього шару.

СТРИЖКА, ОБРІЗКА: Навесні обов'язково видалення сухих гілок. Можливе формування крони. Формуванню піддається легко.

ШКІДНИКИ: Ялівцевий Лубоєд. Обприскування карбофосом, СП (100 г / кг) 90 г / 10 літрів води, дворазова обробка.

ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ: Стійкий СН.РISIFERA. Інші слід вкривати торфом шаром 10 см і снігом.