Ландшафтний дизайн вартість проекту

Переглянувши велику кількість сайтів які надають послуги з ландшафтного дизайну, Ви можете звернути увагу на те, що у всіх абсолютно різні ціни. По-перше, це обумовлено тим, що у кожної компанії є різні підходи до проектування та озеленення ділянки, по-друге, у багатьох з них різний рівень дизайнера-професіонала в штаті. Це дві основні причини, по якій відбувається розкид цін на ринку ландшафтних послуг.

Розглянемо перший випадок. Деяка компанія ставить ставку на те, що через призму проектування вони продають свої послуги. Тобто зробили проект, він сподобався, далі заробляємо на самому озелененні. Підхід, цілком справедливий, але, що робити в разі якщо замовник не хоче озеленювати у цій компанії, яка розробляла йому проект. У кінцевого споживача можуть бути різні підстави. Наприклад, для реалізації проекту у замовника може бути недостатньо грошей, щоб втілити свою ідею за допомогою компанії. Для цього він йде купує рослини самостійно, і висаджують їх на своїй ділянці. Таким чином, він може заощадити на реалізації проекту. Є також недоліки цього варіанту, то вони зводяться до того, що замовник і не завжди знає як правильно посадити ту чи іншу рослину, або ж як технічно вибрати правильне посадковий матеріал, щоб він у нього прожив довго і щасливо. За це, як правило, на себе бере відповідальність сам замовник, і він повинен усвідомлювати що, в кінцевому рахунку у тільки він несе відповідальність за те, наскільки довго і щасливо проживуть рослини в його саду.

Якщо замовник замовляє дешевий проект компанії, йому потрібно розуміти, чому він скільки коштує. Не може коштувати хороший фахівець дешево. У випадки, коли компанії розраховують на те, що буде озеленювати цю ділянку, після проектних робіт цілком справедливі. Що я маю на увазі. Наприклад, компанія може пропонувати вагому знижку за проектні роботи за умови, що якщо ви замовляєте реалізацію ідеї цього проекту. Якщо ви не робите послуги з озеленення тоді проектні роботи необхідно сплатити в повному обсязі. Тільки в такому випадку можна розраховувати на те, що проектні роботи складені фахівцем достатнього рівня. І тільки тоді ви будете знати, що ваш проект має якесь грамотне обгрунтування, потім ви зможете завжди висадити правильно свої рослина, отримуючи від компанії необхідні консультації. Безумовно, якщо ви платите компанії 3 коп., То ніхто не буде мати ніякого бажання вам надалі що-небудь підказувати. Коли ви самі захочете реалізувати проект, тому скупий платить двічі. Так було завжди так буде і так є.

Розглянемо другий варіант. Коли у компанії немає необхідного кваліфікованого персоналу, для того, щоб надавати професійні проектні послуги. В такому випадку ви платите не тільки двічі, але і в кінцевому підсумку звертаєтеся професіоналом після того як реалізували свій проект не грамотно складений. І тоді ціна ваших робіт навіть якщо ви самі реалізовували все: множимо на вартість матеріалу посадкового, додаємо до цього переробки, час, і гроші на послуги та іншої компанії, і отримуємо що Ви переплачуєте в три-чотири рази більше.

 Навіть якщо звертайтеся в компанії у якої немає достатнього професійного досвіду для реалізації проектних робіт, вам чітко потрібно розуміти, що ваш проект в кінцевому підсумку приречений на муки. Якщо ви хочете замовити дійсно те, що буде радувати вас протягом багатьох років на ваших ділянці, необхідно розуміти що кулі не буває, завжди є причини чому ціна або вище або нижче.

Є ще один фактор який впливає на розкид цін, а саме, наприклад компанія три роки тому виставила на своєму сайті прайс цін на проектні роботи, по закінченню 3 років ніхто не спромігся скорегувати ціни на сайті. Що відбувається далі, Ви заходите на такий сайт дивіться, ціна проекту наприклад 500 гривень, телефонуйте в компанію просите порахувати скільки будуть вартість проектних роботи, а вам в кінцевому підсумку озвучують ціну у 2000 яка є на сьогоднішній день ринкова. З точки зору справедливості це не зовсім коректний підхід по відношенню до замовника, так як вже на початковій стадії, ще нічого не замовляю компанію, він відчуває себе обдуреним.

Є дві причини чому саме так відбувається. Перша, в цій компанії ніхто серйозно не займається сайтом і його поновлення, друге компанія навмисно ставити занижені ціни для того, щоб Ви їй подзвонили. А далі по діє принципом радіоринку як би вас закатати. Остерігайтеся таких компаній оскільки навіть якщо вони Вам по телефону роз'яснять, що вони забули оновить ціни, або ще якісь причини знайдуть, знайте, вони завжди знайдуть привід при реалізації проекту або при роботі з проектними роботами для того, щоб вас десь, в чомусь обдурити.

Вирішувати вам з ким працювати і як працювати, але ми вважаємо що краще працювати чесно, зрозуміло і прозоро, тоді залишаються все задоволеними і ні у кого не виникає жодних претензій один одному.

З цінами на наші послуги можете ознайомитись тут ... ландшафтний дизайн ціна проекту у нас.