Ландшафтний дизайн вхідної зони приватного будинку

Ландшафтний дизайн біля будинку вхідної зони приватного будинку, як важливий елемент композиції всієї ділянки, вимагає особливої уваги. Це не тільки парадна частина, але і "вечірнє плаття" для будинку. Необхідно враховувати також і практичність використання вхідної групи. Правильне зонування і добре складені ландшафтні композиції, з красивих і практичних в обслуговуванні рослин, дадуть шикарний ефект загальної картини благоустрою ділянки.


Ландшафтний дизайн ділянки перед будинком - найголовніша частина всієї території.

Так як мова йде про вхідну зону приватного будинку, необхідно розуміти основні принципи композиції при посадці рослин таким чином, щоб вони чудово поєднувалися зі стилістикою будинку, вписувалися в навколишнє середовище навколо ділянки і гармонійно поєднувалися з Вашим внутрішнім світом.

Добре, коли у Вас прекрасно розвинене почуття краси, тоді не доведеться довго думати над тим, що посадити перед будинком. Якщо його немає, то краще викликати на допомогу ландшафтного дизайнера.

Можете спробувати перечитати безліч літератури, приборкати основи композиції. Але якщо на це немає часу, тоді візьміть дизайнера, покажіть йому знайдені в інтернеті картинки того, що вам подобається, вияснять свої думки і побажання на предмет того, щоб ви хотіли бачити перед будинком, і довіртеся професіоналам.

Тільки досвідчений дизайнер, що володіє хорошим смаком, зможе зробити шедевр з території навколо будинку.

Є класний рецепт вибору хорошого ландшафтного дизайнера:

- Вибирати варто того, у якого смаки збігаються з Вашими!

Перше від чого потрібно відштовхуватися, так це від функціонального призначення території перед будинком.

 

Умовно потрібно визначити основні параметри прибудинкової зони:

  • наявність стоянки, парковки або гаража
  • розмір прибудинкової території
  • стежинкову структуру
  • можливість під'їзду до будинку транспорту екстреної допомоги

 

Стилістика. Композиція. Сезонність.

Потім покласти в основу композицій рослин стилістику будинку. Пам'ятайте, композиції рослин і їх стиль повинні гармоніювати з будинком, інакше які б гарні рослини Ви не використали, вони будуть виглядати як "штани з кросівками".

Після того, як підібрали рослини, подумайте про те, як вони будуть змінювати форму і забарвлення на протязі всього року і яких розмірів досягнуть з часом. Це допоможе правильно визначити відстань посадок і врахувати зовнішній вигляд всієї композиції, коригувати її при необхідності.