Ландшафтний дизайн присадибної ділянки 6 соток

Ландшафтний дизайн присадибної ділянки призначений для прикраси території навколо будинку та створення комфортних умов для відпочинку і розваг. Гарний дизайн присадибної ділянки має певний стиль і гармонує з навколишньою місцевістю.

Ландшафтний дизайн включає комплексні заходи з благоустрою та озеленення території. Це схоже на справжнє мистецтво, яке складається з трьох основних етапів:

  • інженерне проектування, будівельні і архітектурні роботи;
  • біологічне озеленення;
  • створення естетично красивою території.

Фахівці виконують облаштування газонів, клумб і фонтанів після завершення будівельних і монтажних робіт. Перед початком ландшафтних робіт важливим етапом є попереднє проектування (складання ескізу, індивідуального дизайн-проекту та плану робіт).

Грамотно продуманий ландшафтний дизайн присадибної ділянки стає продовженням індивідуального стилю будинку.

Стадії зміни ландшафту:

  • Початкова стадія - це створення ескізів, на яких в узагальненому вигляді розплановані роботи на певній території. Фахівці виділяють основні і додаткові функціональні об'єкти, а також вказують місця з розміщенням дренажних систем. Цю схему використовують для проектування садів навколо будинку, громадських парків та інших місць для відпочинку.
  • Детальне опрацювання ескізів - це складання загального плану робіт з детальними описами (інженерні креслення і т.д.) Якщо на присадибній ділянці встановлюють додатковий штучна водойма, то попередньо становлять дендроплан (це робоче креслення вибраної ділянки, на якому вказують назви рослин і їх розміщення на території). Назви містять докладні описи роду, виду і сортів кожної рослини.

При розробці індивідуального дендроплана дизайнери враховують особливості території для повноцінного росту рослин і їх красивого зовнішнього вигляду.

Створення проекту для клумб і для водойм. Для грамотної розробки водойм потрібно більш професійний підхід, ніж для клумби. Реконструкція проекту може бути утрудненою у зв'язку з неякісним грунтом і близьким розташуванням підземних вод. Фахівці враховують технічні норми і особливості місцевості, щоб виключити згубні наслідки аж до обвалення кордонів з землею.

  •  При самостійно спорудженні водойми без досвіду можливі труднощі в процесі виконання робіт. Фахівці вважають допустимим самостійне будівництво виключно для невеликих водойм, для яких основою є готова ємність. У цьому випадку легше врахувати важливі конструктивні параметри і приділити увагу переважно декоративного оформлення. Але для виконання професійних робіт по розробці водойм слід звернутися до фахівців.

Комплексні послуги з ландшафтного дизайну включають озеленення, благоустрій, планування і організацію садів, парків, присадибних клумб, газонів і водойм.

Професійний ландшафтний дизайн об'єднує сучасні наукові досягнення зі створення сучасних конструкцій і красивою прибудинкової території. Фахівці створюють унікальний дизайн для присадибних ділянок, який відповідає певному стилю і індивідуальних переваг.

Наприклад, популярні стилі - це англійська, японська та китайська сад. Для них характерні плавні лінії, відсутність яскравих фарб і різких елементів в загальній декоративної композиції. Для створення індивідуального ландшафтного дизайну звертайтеся до фахівців.