Ландшафтний дизайн пришкільного ділянки

Ландшафтний дизайн пришкільного ділянки насправді не така вже складна задача для архітекторів і ландшафтних дизайнерів. Основні завдання ландшафтного дизайну ділянки при школі або при садку є правильний розподіл зон відпочинку для дітей. Як правило, одній із зон є стадіон. Також є певні стандарти, згідно з якими вже закладені розміри цих стадіонів. Як правило, середній стадіон займає близько 15 соток. Також варто відзначити, що зони потрібно розділяти наступним чином: зона спортивного відпочинку, зона тихого відпочинку, зона гри на асфальтної майданчику.

Для того щоб скласти проект озеленення використовуються кілька видів основних рослин. Як правило, це рослини якими можна створити жівуюізгородь, що розділяє одну зону від іншої. Це можуть бути труни, самшиту, туї. Також непогано було б розмістити на пришкільній ділянці кілька плодових дерев. Як правило, діти охоче на перервах вживають плоди цих дерев. При цьому, плодові зможуть дати дітям, ще й необхідну тінь в сонячні дні. Також часто використовуються такі дерева як акація, клен, дуб, і багато декоративні чагарники, які не вимагають особливого догляду.

Більшість проектів озеленення школи при Радянському Союзі і в наш час по похилій, проектуються шаблонно. Але сучасні школи Уже відійшли від шаблонних рішень, і повністю використовує потенціал ландшафтного дизайнера, який не просто зможе використовувати стандартний набір рослин для озеленення школи, а й також підбере декоративні чагарники з урахуванням естетичного сприйняття територія. Важливим фактором є практичність використання цих рослин. По-перше, рослини повинні вимагати мінімального догляду, по-друге також варто враховувати, що вони повинні бути витривалим. Тому, що діти будуть в будь-якому випадку завдавати шкоди цим рослинам. Саме тому найчастіше використовуються ті рослини які, якправило, використовується при озелененні міст.

Дуже складно знайти в інтернеті шаблонний варіант озеленення школи. По-перше такі варіанти можна швидше відшукати підручниках для архітекторів, там як правило вже є шаблонні рішення, але вони як правило застосовувалися 20-30 років тому. Варто пам'ятати, що для того щоб зробити проект пришкільній території, необхідно чітко розуміти межі ділянки конфігурацію його, і розміри споруд які там знаходиться. Навіть якщо ви знайдете в інтернеті десь приклад озеленення пришкільного ділянки, вам дуже складно буде натягнути його на вашу територію, оскільки в будь-якому випадку розміри території будуть відрізнятися, це в свою чергу позначиться на їх вирішення якої необхідно приймати ландшафтного дизайнера для реалізації озеленення пришкільного ділянки.

Завдяки тому, що наші дизайнери мають не просто досвід в озелененні проектуванні різного характеру ділянок, вони також має відповідність освіти, завдяки якому в навчальний курс входили основи проектування міського середовища. Замовляючи у нас проект озеленення школи ви зможете сміливо насолодитися не тільки практичною частиною цього питання, а й також естетичним виглядом вашої школи.