Модрина европейска посадка і догляд (лат. Lаrix)

Лиственница фото

ОСОБЛИВОСТІ ПОСАДКИ:

Краще висаджувати на відкритих, сонячних місцях, L.КАЕМРFЕRІ виносить затінення краще за інших модрин. Відстань між рослинами 2-4 м, в алейних посадках до 6 м. Коренева система глибока і забезпечує повну ветроустойчивость. На молодих тонких коренях є микориза, яку важливо не пошкодити при посадці.

Після посадки зазвичай відбувається осідання та ущільнення грунту, в зв'язку з цим необхідно проводити посадку на глибину, при якій кореневий кому буде на 10-20 см вище рівня землі. Особливо це стосується крупномірних рослин. Всі контейнерні рослини перед посадкою необхідно ретельно проливати водою, кому повинен бути просякнутий вологою і не втрачати її відразу після посадки рослини. Ґрунтова суміш складається з листової землі, торфу і піску (3: 2: 1). Оптимальна кислотність ґрунту pH 5,5-6,5. Дренаж тільки на важких глинах: бита цегла шаром 20 см.

Підживлення: Ранньою весною до початку росту пагонів вносять Кемиру (100 120г / 1м2).

ПОЛИВ: При річній посухи 1-2 рази в тиждень 1,5-2 відра під кожне дерево. Молоді рослини в посушливий період вимагають більш частого і рясного поливу

Розпушування: Розпушування тільки під молодими посадками на глибину 20 см. Обов'язково видалення бур'янів. МУЛЬЧУВАННЯ: Після посадки торфом або тирсою шаром 5-6 см.

СТРИЖКА, ОБРІЗКА: Переносить помірну обрізку тільки в молодому віці. Піддається формуванню. ШКІДНИКИ: Переносить помірну обрізку тільки в молодому віці. Піддається формуванню. ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ: Дорослі рослини не приховують, L.КАЕМРFЕRІ в молодому віці вкривають крафт-папером. У штамбових рослин для запобігання морозобоін в перші 2-3 роки після посадки стовбури обмотують мішковиною в 1-2 шари. З віком їх зимостійкість підвищується.