Мікробіота посадка і догляд (лат. Microbiоta)

Микробиота фото

ОСОБЛИВОСТІ ПОСАДКИ:

Краще садити в захищених від вітру тінистих місцях або в напівтіні. Не переносить прямого сонячного світла. У групових посадках відстань між рослинами 1,0-1,5 м. В ряду (уздовж доріжок або в бордюрах) 0,5-0,8 м. Можливо заглиблення кореневої шийки на 1,5-2 см. Перед посадкою всі контейнерні рослини необхідно ретельно проливати водою, кому повинен бути просякнутий вологою і не втрачати її відразу після посадки.

Ґрунтова суміш: дернова земля, торфокомпост, пісок (3: 1: 2). Оптимальна кислотність ґрунту pH 5,5. Дренаж: щебінь або галька шаром 15-20 см.

Підживлення: Через 2 роки після посадки навесні вносять Кемиру-універсал (20 г / м2) або нітроамофоску (200-250 г / м2). Підживлення повторюють 1 раз в два роки.

ПОЛИВ: У міру підсихання верхнього шару грунту на глибину 1,5-2 см поливають з розрахунку 0,5-1 відро на рослину. В посушливе літо полив проводять не рідше двох разів на тиждень. Не переносить застійного зволоження. Рекомендується регулярне дощування (обприскування) рослин вечорами. Молоді рослини в посушливий період вимагають більш частого і рясного поливу.

Розпушування: Під молодими посадками на глибину 5-7 см, пізніше до 15 см, одночасно з видаленням бур'янів. У старих зімкнутих групах рихлити не слід.

МУЛЬЧУВАННЯ: Після посадки деревною тріскою або торфом шаром до 10 см.

СТРИЖКА, ОБРІЗКА: При необхідності можна формувати крону. Найкращий час - рання весна (кінець квітня - початок травня). ШКІДНИКИ: Пошкодження хворобами і шкідниками не зазначені.

ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ: Для запобігання пошкоджень від поздневесенних заморозків і сонячних опіків рекомендується вкрити молоді саджанці на початку листопада ялиновим гіллям або сухими листям, шар до 15 см. Дорослі рослини в укритті не потребують.