Перший покіс газону

Через тиждень виконується перший покіс.

Це один з найважливіших сіножатей, якщо ми не говоримо про сіяним газоні. З ним ситуація зовсім інша. Сіяний газон, по початку, не так рівномірно зростає рак рулонний. Тому поки він вирівняється потрібно близько 1,5 місяця або 4-5 сіножатей. При цьому як сіяний, так і рулонний вимагає регулярного косовиці.

Ми виконуємо перший покіс безкоштовно.

Робити його варто обережно, так як газон не завжди встигає добре прижитися за тиждень, та й земля під ним ще не пов'язана корінням, і тому може залишати сліди нерівностей на ділянці.

Коли ми укладаємо рулонний газон, через тиждень ми приїжджаємо його косити своєї газонокосаркою. Найчастіше ми рекомендуємо нашим клієнтам відразу ж купувати газонокосарку, щоб ми могли їм показати, як їй правильно користуватися під час косовиці. Якщо ж вони збираються самостійно в майбутньому його косити. Якщо ж ні, тоді пропонуємо послуги садівника.

Обращаем Ваше внимание, что газон косится с Апреля по Ноябрь 1 раз в неделю. Это нужно делать для полноценного и нормального развития роста самой газонной травы. Если этого не делать, можете считать, что потратили деньги на укладку рулонного газона на ветер!

Помните косить газон нужно газонокосилкой и с всегда наточенным ножом, иначе при тупом лезвии на кончиках газона будут оставаться белые, рваные кончики, что негативно сказывается на росте газона и на его внешнем виде.