Стаття про посадку великих дерев

Великі рослини - це великі дерева з грудкою землі для посадки. Їх висота становить не менше 2-метрів. У них розвинена коренева система, яка займає об'єм ґрунту до 100 літрів. При поставці рослин кореневу систему упаковують для зручного транспортування.

Дорослі екземпляри мають добре розвинену, рівномірну систему гілок для їх повноцінного зростання. Фахівці відбирають для посадки молоді саджанці, які не мають поламаних гілок і верхівок.

Великі рослини вирощуються в основному на територіях лісогосподарсь. Важлива якість крупномірів - це миттєве ефект зміни сприйняття всієї картинки вашої ділянки.

Перед тим як відбувається посадка дерев крупномірів, кореневу систему обрізають, щоб вкоротити бічні корені. А після посадки їх спеціально підгодовують за допомогою регуляторів росту і корисних поживних речовин. В результаті рослини отримують полценние умови для активного весняного розвитку бічної частини коренів.

Посадка крупномірів на території - це популярний серед які дешових способів створити власний різновікової сад або парк біля будинку і громадських установ з відчуттям величі і віку зеленого насадження територій.

Посадка крупномірів. Садити крупномери краще восени, взимку і навесні. Зимова посадка краще для безпечної пересадки і гарній приживлюваності крупномеров на новому місці. При низьких температурах припиняються певні фізіологічні процеси і тому у дорослих дерев більше повноцінних умов для зростання.

Посадка великих дерев ділитися на кілька етапів:

  • Вибір відповідного дерева.
  • Викопування з грунту.
  • Доставка до місця подальшого зберігання.
  • Тимчасове зберігання.
  • Викопування посадкової ями на майбутньому місці для посадки дерева.
  • Доставка рослини до місця призначення.
  • Висаджування в грунт і подальший догляд.

Найкращий час для посадки - це останні місяці осені, зимовий період і рання весна.

посадка дерева

Основні різновиди крупномірів:

Посадка хвойних крупномірів. Головна перевага цього виду рослин - це їх здатність зберігати гарний зовнішній вигляд протягом року. Це важлива якість для прикраси парків і садів в умовах зими, коли заморозки починаються ще з кінця осені і звичайні дерева мають непривабливий вигляд.

Хвойні крупномери - це справжня окраса зимового пейзажу, наприклад, в міських парках і біля суспільно-культурних будівель. Більшість з цих дерев морозостійкі і добре приживаються на новому місці.

Посадка листяних крупномірів.

Це пишні й величні рослини для прикраси саду. Листяні породи надійно вкривають від палючого сонця і красиво обрамляють розташовані на території будівлі, тераси та альтанки. Навесні листяні рослини цвітуть і наповнюють навколишнє атмосферу характерним ароматом.

Плодові. Ці дерева не тільки прикрашають сад, але і приносять користь для здоров'я у вигляді вітамінних плодів. Популярні види плодових культур - це груші, яблуні, вишні, сливи, абрикоси, а також екзотичні варіанти.
У розпліднику саджанці для посадки починають готувати ще влітку. Їх обкопують траншеєю і заповнюють родючим грунтом. Протягом певного часу обрізання коріння відновлюються і восени дерево готове для пересадки. Для цього його знову обкопують і залишають до настання холодної пори. В результаті підготовки дерева краще переносять пересадку без прояву побічних явищ.

Ціна посадки дерев крупномірів зводиться і ділиться на 2 частини, це вартість дерева, і 50% від вартості дерева коштує посадка дерева. Далеко не кожна ландшафтна компанія може собі дозволити висадку крупномірів оскільки тут необхідно мати дорогу спецтехніку!