Проект озеленення ділянки. Як все відбувається?

Для якісного виконання робіт за індивідуальним дизайном, озеленення та благоустрою земельної ділянки, фахівці розробляють дизайн проект озеленення.

Ландшафтне проектування є важливим етапом розподілу майбутніх робіт на земельній ділянці. Грамотно складенна проектна документація необхідна для якісних результатів з ландшафтного дизайну з відсутністю проблем з доопрацювання в майбутньому.

Як все відбувається?

Перший етап - це вивчення особливостей території і розробка індивідуальних ідей для його благоустрою. Фахівці складають ескізи та необхідну проектну документацію. На цьому етапі наносять на генеральний план будівель на ділянці, існуючі насадження, поділу території на функціональні зони.

Так само при наявності порожньої ділянки йде виготовлення проекту і по будівельним роботам включає зведення майбутніх альтанок, басейнів і штучних водойм з описом їх розмірів і декоративного оформлення. Фахівці складають докладні схеми для розміщення комунікацій: освітлення, системи поливу, розводки електропроводи, водопостачання і відведення стічних вод.

Роботи з ландшафтного проектування включають в себе геодезичні дослідження для отримання інформації про особливості рельєфу. Професійні послуги з планування ландшафтних робіт - це комплексні роботи для максимально комфортного облаштування земельної ділянки.

Благоустрій території включає не тільки практичну, але й естетичну функцію. Територію поділяють на кілька функціональних зон з красивим декоративним оформленням.

Обсяг необхідних робіт з озеленення та благоустрою території визначають згідно з генеральним планом. На його підставі складають список рослин із зазначенням назв, порід і віку.

Будівельні креслення входять в план ділянки для отримання наочних уявлень про перелік робіт і підсумкових результатах. Генеральний план враховує особливості рельєфу для розміщення клумб і газонів, а також місце розташування існуючих будівель і систем комунікацій.

При об'ємному будівництві детально планують розміщення спортивних і дитячих майданчиків, архітектурне оформлення будівель. Тривимірні зображення в проекті ландшафтного дизайну - це різноманітні профілі, вид в розрізі і в різних масштабах з поясненнями.

Замовте проект озеленення ділянки у професійних фахівців, це допоможе уникнути подальших помилок при реалізації благоустрою території.Проект озеленення є основою для подальших дій по реалізації ідеї. За допомогою проекту Ви зможете зрозуміти як буде виглядати в майбутньому територія під озеленення.Проект озеленення дозволить Вам уникнути багатьох помилок при реалізації ландшафтних робіт. Наші фахівці врахують всі Ваші побажання і в спеціалізованому програмному забезпеченні виконають всі проектні роботи.