Реконструкція земельної ділянки

Багато людей купують приватні будинки та дачі, де відсутня ландшафтний дизайн і необхідна повноцінна реконструкція території. Професійні фахівці адаптують спорожнілу територію відповідно до сучасних вимог упорядкованих і функціональних житлових будинків. В результаті умови для проживання в приватному будинку стають максимально близькими до міського житла і зберігають переваги заміського житла.

У комплексні послуги з реконструкції земельної ділянки входить розробка унікального ландшафтного дизайну присадибної ділянки з приховуванням його недоліків. Якщо на території ростуть плодові дерева в саду і є готові будівлі, то ландшафтний дизайн зберігає їх і покращує загальний вигляд території.

Для створення комфортного відпочинку в саду фахівці садять квітучі трави, чагарники і тіньовитривалі декоративні рослини. Красиві зелені насадження покращують загальне враження про територію і прикрашають її одноманітний вигляд в гармонії з природним пейзажем і архітектурними особливостями будівель.

Професійна реконструкція земельної ділянки виконує естетичну і практичну роль. Фахівці планують оптимальні місця для відпочинку та інші функціональні зони з зручним розташуванням на території.

Грамотно продуманий ландшафтний дизайн допомагає раціонально використовувати особливості рельєфу, будівель і рослинності на ділянці. В результаті навіть звичайні будівлі на території красиво виділяються в денний час за допомогою спеціально обраних рослин і в нічний час оригінальної підсвічуванні.

Якісна підсвічування в ландшафтному дизайні виконує важливу роль і допомагає з максимальною користю використовувати теплу пору року. Прогулянки по тінистому саду у вечірній час не стануть небезпечними при правильному світловому оформленні території. Наприклад, економний вид освітлення - це садові ліхтарі, оснащені світлодіодами та інфрачервоними датчиками. Такі ліхтарі спалахують в разі наближення людини і гаснуть після його видалення. Це зручно і економить електроенергію.

Порожню територію роблять сучасної і стильної за допомогою декоративних кам'яних садів, альтанок з барбекю, фонтанів, облаштованих окремих куточків відпочинку. Територія після реконструкції майстрами ландшафтного дизайну гармонійно поєднує в загальний стиль рельєф і будови з красивою природою.