Якісний рулонний газон. трава газону в рулонах

Рулонний газон - це натуральний щільний покрив з багаторічних трав. Гарний газон - це важлива частина ландшафтного дизайну для створення гарних композицій з декоративних рослин. Наприклад, в садово-парковому мистецтві, біля приватних котеджів і т.д.

Рулонний газон замовити  Рулонний газон укладка

Переваги газонної трави в рулонах:

 1. Рулонні газони добре підходять для відпочинку, ігор та розваг на свіжому повітрі. Активний відпочинок підвищує працездатність і покращує загальний стан організма. На місці порожній землі виходить рівномірний і красивий густий покрив з насиченим одноколірним зеленим кольором створення.

 2. На газоні меньше ростуть бур'яни і він стійкий до спеки і посухи.

 3. Газонна трава в рулонах - використовувати еге можна вже через всього 2 тижні після укладання.

 4. Зелені рослини виробляють корисний для організму кисень у великих кількостях. Цікаво, що за кількістю виробленого кисню трава перевершує дерева.
  Натуральна фільтрація води в землі зберігає вологість і тому рослини стійкі до посухи. Це дивовижна здатність рослин поглинати великі обсяги води і зберігати її. В результаті не тільки поліпшується рівень поглинання води грунтом, а й відбувається комплексний захист землі від ерозії. Якість води поліпшується при її очищенні від забруднень за допомогою волокнистої системи коренів.

 5. Зелені трави виконують функцію фільтра, який затримує нітрати, фосфати, солі важких металів та інші синтетичні речовини. Наприклад, залишки шкідливих речовин з хімічних засобів для прання, миття посуду. Крім цього, зелені трави поглинають тепло і зайву яскравість від сонячного світла. Це створює комфортну атмосферу навколо натуральних зелених насаджень.

 6. Зменшується розмив грунту після дощів. У цих рослин щільні коріння. Це попереджає розмиви ґрунту в разі рясних опадів.

 7. Охолодження повітря. Спеціальні зелені насадження мають більш прохолодну поверхню, якщо порівняти з асфальтом, грунтом, бетонними і іншими покриттями. Цікаво, що створення прохолодного і комфортного мікроклімату навколо газонів можна порівняти з роботою сучасного кондиціонера. У жарку пору температура рослин приблизно на 8 градусів нижче, ніж температура відкритого грунту і на 17 градусів менше, ніж температура асфальту.

 8. Зниження рівня шуму і кількості пилу. Рослини вбирають з навколишньої атмосфери шкідливі забруднюючі речовини. Наприклад, частинки пилу, зміг від автомобілів, кіптява, вуглекислий газ.

 9. Захист від хвороб. Рослини знижують кількість паразитів та інших джерел інфекцій, які провокують алергію та інші захворювання у людей. Декоративні трави знижують вплив алергенної пилку, яка є причиною дискомфорту для людей з алергією. 

 10. Рулонний газон під ключ робить ваш ділянку приємним для взляд і створює гармонію кольору на Вашій ділянці.
  На відміну від густих чагарників, ці трави Не зав'яжеш повноцінний огляд, щоб помітити присутність сторонніх осіб на території.

  Фахівці вирощують трави для газону за спеціальною технологією. Їх зручно перевезти на іншу ділянку землі, укласти і створити новий покрив із зелені на місці зі звичайною землею.

  Доглянутий газон красиво доповнює зовнішній вигляд будівлі і прибудинкової території. Це підвищує ціну нерухомості при її продажу. Крім цього, зелений газон виконує функцію бар'єру для боротьби з вогнем, щоб зберегти будинок від пожеж.