Системи поливу проект

Після успішного виконання проекту ландшафтного дизайну ділянки обов'язково потрібно здійснювати подальший якісний догляд за ним. Звичайно, завжди хочеться свіжий і зелений газон, що ростуть і квітучі рослини. В першу чергу обов'язково потрібно подумати про сучасну систему поливу ділянки. На жаль, самостійно організувати систему поливу на ділянці дуже складно. Все залежить безпосередньо від розміру ділянки. Але навіть на невеликій ділянці полив, наприклад, вручну не дасть бажаного результату і якісного, рівномірного зволоження.

Без добре продуманої системи водопостачання всі зусилля по створенню газону або квітника виявляться марними. Досвідчені фахівці з максимальним професіоналізмом підійдуть до вирішення даного питання і врахують всі тонкощі проекту ділянки ну і, звичайно ж, всі побажання замовника.

Огляд ділянки, розробка індивідуальних креслень, підбір обладнання - найголовніші етапи роботи. Вибір системи поливу буде прямо залежати від декількох факторів: розмір ділянки, що є система водопостачання, розміщення елементів ландшафту на ділянці, кількість клумб, чагарників, обсяг газону. В основному, для досягнення максимально якісно результату використовують свердловинні і поверхневі насоси. Для прокладки зрошувальних систем обов'язково необхідне використання труб з антикорозійного матеріалу. Компанії - професіонали в своїй роботі використовують виключно високоякісні і екологічно чисті матеріали і обладнання, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Довговічність і зносостійкість встановлених систем поливу і зрошення повинні бути в пріоритеті при їх виборі. Головне - щоб вибір був правильним.