Система автоматичного поливу газону

На сьогоднішній день дуже складно уявити собі ділянку облаштований шикарним газоном і в той же час поливається в ручну. Ручну полив це не просто вже завтрашній день, це незручності які можна легко компенсувати за допомогою автоматичного поливу ділянки. Вартість автоматичного поливу ділянки на сьогоднішній день цілком доступна.

Не можна зробити правильного догляду за ділянкою без автополива, особливо якщо мова йде про газоні. Основні переваги автоматичного поливу газону зводиться до того, що відбувається рівномірний полив газону, а також по вмикається і вимикається за заданим графіком часу днями і місяцях. Вам більше не потрібно думати про те як витратити свій час замість того щоб відпочивати, на полив газону.

Є безліч виробників систем автоматичного поливу. Але в них можна виділити три чотири виробники, зі світовим ім'ям які займаються виробництвом тільки професійних систем автоматичного поливу. Широта використання комплектації обладнання для поливу дуже велика, і дозволяє окропити різні ділянки за цільовим призначенням. Вибираючи автоматичний полив завжди варто звертати увагу на грамотність складеного проекту поливу, так як він є основою для калькуляції усього кошторису. За допомогою автоматики, ви завжди зможете скорегувати полив газону.

полив газону

Не дивлячись на автономність роботи системи поливу, необхідно розуміти що іноді його необхідно перенастроювати в зв'язку зі зміною погодних умов. Але якщо не пошкодувати для себе грошей, можна поставити додатково до системи, різного роду датчики які будуть самі регулювати норми поливу в зв'язці змінності погодних умов. В обладнанні, є величезний вибір різноманітних датчиків дощу, сонця, температури і вологості грунту, які роблять всю систему більш автономною. Але це все необхідно заздалегідь передбачати, навіть якщо ви збираєтеся доукомплектовувати систему згодом, заздалегідь попередьте проектувальника про це, щоб він міг закласти в систему потенціал її розвитку.

Наша компанія виконує повний комплекс робіт з проектування та монтажу систем автоматичного поливу газону і всієї ділянки.