Система автоматичного поливу газону в Україні

Автоматичний полив - це зручний і сучасний спосіб для зволоження грунту на присадибній ділянці, в саду і на городі. Автоматичний полив використовують не тільки для приватного сектора, але і для громадських територій (парків, територій на вулиці і навколо будівель).

Система автоматичного поливу газону в розрахована на точну і стабільну подачу води відповідно до визначеного графіку. Людині достатньо тільки програмувати оптимальні режими при виборі необхідних програм. У комплекти входять насоси, трубопроводи, фурнітура для з'єднання, зрошувачі, електромагнітні клапани, контролери для управління, датчики вітру і опадів.

Принцип роботи системи автоматичного поливу газону.

Вода надходить в насос по спеціальному трубопроводу, потім переходить до зрошувачів (або до ліній крапельного поливу). Робота систем автоматичного поливу відбувається під управлінням спеціального контролера. Це пристрій відкриває доступ для води і в певний час припиняє її подачу.

Для того, щоб повністю автоматизувати полив, фахівці будують спеціальні підземні системи. Наприклад, для власників котеджів, приватних будинків і заміських дач з присадибними ділянками.

Система автоматичного поливу газону

Переваги системи автоматичного поливу:

 1. Економія часу і грошей. Насос для поливу працює всього кілька годин на день і не споживає багато електроенергії. В результаті зручно контролювати витрату води, враховуючи її стабільне надходження в певному обсязі.
 2. Рівномірний і якісне зволоження грунту для повноцінного росту дерев, садових чагарників, городніх культур і декоративних рослин. За його користувачів, такого рівномірного зволоження складно досягти при звичайному ручному поливі.
 3. Програма управління автополивом працює стабільно навіть у випадку короткочасних перебоїв з електроенергією.
 4. Зручна установка необхідних програм на кожен цикл поливу згідно індивідуальних переваг. Наприклад, певну норму для витрати води, а також тривалість поливу.
 5. Зручне регулювання сектора зрошення, починаючи від кута 25 градусів і до 360 градусів. Наприклад, якщо при поливі важкодоступних місць потрібно виключити потрапляння води на доріжки, лавки, речі біля будинку і т.д.
 6. Ручний полив за допомогою спеціальних вбудованих гідрантів для підключення додаткових автомийок і штучного наповнення фонтанів і водойм.
 7. Чіткий режим роботи для автоматичного поливу в разі, якщо необхідно відлучитися з дому на кілька годин.
 8. Передбачена можливість ручного і дистанційного коригування в процесі роботи системи, враховуючи її вид.
 9. Сучасні датчики дощу, вітру і вологості для того, щоб своєчасно коригувати роботу системи згідно погодних умов. Наприклад, в умовах дощу доступ води припиняється.
 10. Точне програмування пристрою на тиждень і на рік вперед, враховуючи модель системи.
 11. Зручний перехід пристрою в ручний режим для управління.
 12. Можливість вибрати кілька циклів поливу навіть за короткий період часу.
 13. Надійність при тривалій роботі. Складові компоненти виготовлені з міцних полімерних матеріалів, які витримують низькі температури і спеку на протязі багатьох років.

Комунікації розташовані на глибині до 40 см. Це зберігає гарний ландшафт і не перешкоджає повноцінному відпочинку людей. Грамотне розміщення комунікацій захищає труби і дроти від механічного впливу (наприклад, при роботі з газонокосарками). В результаті зволоження грунту відбувається рівномірно і якісно в точний час.