Склад проекту ландшафтного дизайну ділянки

Склад проекту ландшафтного дизайну ділянки, як правило, носить індивідуальний характер. Причиною цього різні особливості ділянки і різні завдання в проектуванні ідеї ландшафтного дизайну ділянки. Безумовно, фахівця легше визначити, який креслення вам потрібен, а який ні. Наприклад, Ви хочете, щоб на вашій ділянці, був басейн, тераси, схили, і ландшафтне освітлення. Тоді у Вас буде наступний набір: Генплан, дендроплан, проект поливу, креслення креслення, проект басейну, освітлення, розкладка доріжок, геодезія, вертикалка. А ось для рівної ділянки, де будуть тільки насадження досить генплану, дендроплана, асортиментну відомість, креслення креслення і проект поливу. Це майже наполовину менше роботи.

Тому ціна проектних робіт може відрізнятися не тільки тому, що різні компанії виставляють різний прайс, а й тому що кінцевих набір креслень буде різним. Раз вже ми говоримо про різні компанії, хочу зазначити, що їх ціна на проектні роботи формуються в основному від ступеня професіоналізму працюючого у них дизайнера. Найчастіше багато набирають на роботу студентів або малодосвідчених дизайнерів, щоб виростити свій персонал або заощадити на зарплаті. В результаті їх помилки через брак досвіду виявляються вже через рік або два на вашій ділянці. Краще орієнтуватися на компанії, у яких є персонал з величезним стажем або у засновниках компанії ландшафтний дизайнер. Тоді ви можете бути спокійні про те, що компанія цінувати своє ім'я.

Так, студентам теж потрібно вчиться, і з них рано чи пізно виростуть професіонали. На нашу думку початківець "студент" в компанії може працювати тільки помічником дизайнера як мінім 3 роки. Будьте пильні, коли віддаєте замовлення на проект ландшафтного дизайну ділянки в якусь компанію, так як часто ціна має прямий зв'язок з професіоналізмом. А для того щоб не помилитися, задавайте якомога більше питань від тому, як все буде рости на ділянці, і тоді зрозумієте перед вами професіонал або клерк, жує кожне слово.

І так, основний склад проекту в нашій компанії складається з:

  • Генплан, з нанесенням забудов
  • дендроплан ділянки
  • асортиментна відомість
  • Креслення креслення.
  • Креслення системи поливу
  • Відеопрогулка по спроектованній ділянці
  • 3-5 фотографії в 3d варіанті

Генеральний план - містить комплексний план ділянки з усіма будівлями, доріжками, малими архітектурними формами, водоймами, розміщенням посадок, систем водопостачання, водовідведення та освітлення.

Дендроплан - є докладні схеми розміщення всіх передбачуваних посадок, включаючи дерева, чагарники, квіти. У плані дається докладний опис параметрів і характеристик рослин.

Вертикальне планування - розробляється для захисту ділянки від вимивання грунтів в тому випадку, якщо рельєф ділянки має суттєві перепади або яскраво виражений ухил.

Схема системи освітлення містить схеми прокладки кабелів, підключень і перелік світильників, ліхтарів і прожекторів.

Автополив - система розробляється після дендроплана.

Якщо вам необхідні в допомогу досвідчені фахівці, зверніться до нас, і ми підкажемо, як правильно вчинити і що потрібно зробити. На цій сторінці ви можете переглянути роботи наших проектів.