Трав'яний газон

Кожному саду властивий свій, особливий, вигляд. Тим часом і крихітний палісадник в городах, і великі садиби в сільській місцевості об'єднує одну спільну рису: практично ніде під сад і город не зайнята вся площа. Тобто власникам доводиться вдаватися до того чи іншого способу покриття поверхні між клумбами, бордюрами, альпійськими гірками, теплицями, ставком і так далі. Як правило для цього використання одночасно і ряд прийомів, але найпоширеніші з них це трав'яний газон. Трав'яний газон це ділянка грунт засіяний утворює щільний злаками. Трав'яну поверхню газону регулярно стрижуть, щоб вона була рівною. Така поверхня здатна витримувати деякі навантаження, коли по ній ходить. Окремі типи газонів більш стійкий до витоптування, так що на них можна влаштовувати дитячі ігрові майданчики та інші менш стійкі конструкції. Є газони, які виглядають, як оксамитові, на деяких ростуть жорсткі злаки, бур'яни і мох, поверхня у них горбиста, але тим не менше і ті і інші такі вважати трявянимі газонами.

Для більшості британців без газону це не сад, і великі маєтки іноді являє собою величезну галявину. В саду середніх розмірів під газон відводить приблизно половину площі, а на решту землі вирощують квіти і чагарники, будують теплиці і розбивають городні грядки. Газонна трава не універсальний почвопокровноє рослини тому у всіх місцях, по-різному, на дорогах, приміських і інших місцях, переважне тверде покриття це кам'яні плити, цегла, гравій, бетон і так далі.

І так є три види матеріалів, які в саду в середніх розмірах використовуються для покриття поверхні грунту газової травою, жорсткі покриття наприклад. Або гравій і почвопокривні рослини. У різних садах ці матеріали використовують різні з цих матеріалів, в деяких випадках застосовують ще чотири види матеріалів. Найважливіші з них це дикоросла лугові трави, які косять нерегулярно в той час коли газон потрібно косити постійно. Так званий дикий лужок або луговий газон, влаштовує на великих ділянках, всю траву на якій регулярно стригти неможливе, навіть нерозумно. Дикий лужок можна розмістити і на невеликій ділянці, також як його більш витончені аналог - мавританський газон, який в останні роки входить в моду. Два типу покриття - це синтетичне імітує газон і покриття з повзучих рослин в роді ромашки польової Або ти мене вона мала практична і приклад дуже рідко.