Укладка рулонного газону

Газон - невід'ємна частина будь-якої ділянки. Абсолютно кожна людина, що має будинок або дачу за містом стикався з необхідність облаштування ділянки, і не в останню чергу газону. Є два основних види трав'яного покриття ділянки - посівної і рулонний газон. Для того, що б посівної газон виглядав красиво і доглянуто, доведеться витратити дуже багато сил і часу, адже хорошу траву за один сезон не вдасться виростити. У той час, як рулонний газон зможе здивувати своєю красою вже приблизно через місяць. Для мінімізації тимчасових, а так само фізичних витрат часто багато хто вибирає рулонну укладання газону. Траву вирощують на спеціально відведених землях протягом приблизно 3х років. Тільки по закінченню даного терміну її можна різати на рулони і доставляти в місця продажу. Є кілька сортів рулонного покриття: універсальний сорт, тіньовитривалий сорт, спортивний сорт.

Основними переважними факторами саме рулонного газону є:
- відсутність бур'яну
- термін служби 7 - 8 років
- мінімальний догляд. Потрібно лише вчасно поливати і підстригати.

Зупинимося на останньому пункті. Після укладання рулонів траву необхідно постійно поливати протягом як мінімум двох тижнів. Приблизно через місяць, після того як газон вже «обжився» на території ділянки, його потрібно поливати раз в 2-3 дня. Важливо пам'ятати, що трав'яний покрив не любить надмірної вологості. Першу стрижку можна здійснити через тиждень.

При виборі рулонів в магазині, необхідно звернути увагу на кілька дуже важливих чинників: чистота трав'яного покриву, відсутність лисин, сила кореневої системи, шар зрізаного дерну. Дуже важливо отримати пораду професіонала. Самостійно, без сторонньої допомоги, дуже складно домогтися ідеального результату і з укладання газону, тому бажано звернутися до фахівців. Вони проведуть всі необхідні заміри та розрахунки, підберуть найвдаліший варіант для кожного окремо взятого ділянки і проведуть укладку максимально швидко і якісно.

Технологія укладання рулонного газона своїми руками