Результат обрізки ялини блакитної навесні

Стрижка рослин - це як людська стрижка, жити не стриженим можна, але, не в 21 столітті.

Думаю, багато не варто зараз говорити про користь весняної обрізки хвойних, скажу, що основна її функція це омолодження і формування крони. Ми зараз не будемо проводити навчальний курс з агротехніки догляду за рослинами, але, покажемо які результати після обрізки блакитний їли Ви можете отримати.

І так, коротка передісторія ... Весняна обрізка блакитної ялини

Жила була ялинка, ні хто за нею не доглядав, що не стриг, що не поливав. І тут рік тому господар ділянки вирішив продати будинок з ділянкою. Нові господарі після покупки будинку, перше, що вирішили зробити, так це привести в порядок запущений ландшафт на ділянці. Далі нас запросили для реалізації цього завдання.

Було потрібно привести газон в порядок, зробити клумби, закласти систему автополиву і все це з урахуванням збереження вже існуючих рослин. Приступили ми до реалізації десь на початку травня. Уже через місяць все було зроблено. Всі крім стрижки плодових і хвойних, раніше існували на цій ділянці.

Нами було прийнято рішення зробити обрізання на наступний рік навесні. Хоча їли в кінці травня ще можна підрізати. Основним аргументом для перенесення терміну обрізки була мета не тільки надати форму шляхом обрізки, а й дати можливість ниркам розпушити внутрішню частину крони. Другим аргументом став пізній термін для обрізки плодових.

Минув рік. 1 квітня ми приступили до обрізки ялини.

Весняна обрізка блакитної ялини

Для збільшення ефекту вирішили розділити процес на два роки. Цього року коригуємо злегка форму і даємо можливість більше сил направити на сплячі бруньки. Як бачите особливо по верхівці гілки вже росли як хотіли, тим самим роблячи крону голою. А в наступному році ми зробимо те ж саме, тільки це вже буде рівна і повністю пухнаста ялина.

Вже через 1,5 місяці ми побачили ось такий результат. Сплячі нирки активізувалися, і крона початку распушатся.

Весняна обрізка блакитної ялини

А ще через два тижні весь молодий приріст став ось таким.

Весняна обрізка блакитної ялини

Ми впевнені, що після обрізки в наступному році блакитна ялина стане схожою на пишну штучну (новорічну ялина), ось тільки вона буде живою.

Готуйтеся заздалегідь до обрізку дерев, якщо ви хочете навести порядок у вашому саду, викличте фахівця зараз, щоб він зміг скласти графік обрізки ваших рослин, і зарезервував для вас місце в період сезонних обрізок.

тел. для виклику спеціаліста (098) 426-8886, (050)992-8886. Консультація по телефону 200 грн.