Зробити проект ландшафтного дизайну ділянки

Зробити проект ландшафтного дизайну ділянки досить просто, якщо Ви добре розбираєтеся в рослинах. Знання дендрології є основним фундаментом при проектуванні дизайну ділянки. Вам необхідно враховувати, які рослини можуть добре жити на вашій ділянці з урахуванням його освітленості, типу грунту, особливостей залягання грунтових вод.

Також важливим фактором є сумісність рослин між собою за такими чинниками захворювань. Наприклад, якщо Ви хочете, посадити поруч ялівець з грушею, тоді знайте, плоди груші будуть завжди хворіти. Ялівець може передавати свої хвороби на це дерево, але при цьому сам буде виглядати нормально. У багатьох випадках відбувається так, різні рослини хворіють одними і тими ж захворюваннями. І якщо Ви посадите їх разом, тоді одне уражене рослина буде заражати інших, і боротися методом хімічних обробок буде не просто. Для одних рослин потрібно проводити обробку навесні, для інших влітку. І поки ви лікуєте одну рослину, інше його заражає.

Завжди розділяйте ділянку з урахуванням того, де у Вас світло, тінь і півтінь. Після цього можете починати підбирати для себе рослини які вам подобаються, і після цього групувати їх за типом сумісності до захворювання, розподіляти групи по вимогах до освітленості і за характеристиками влагополтебленія.

Кожна рослина має свої апетити в стосунки поливу, тому буде не розумно саджати разом посухостійкі з вологолюбними. Так як потім полити це все буде не просто. Хоча для професійного проектувальника поливу розподілити поливальні системи на ділянці з урахуванням таких складних комбінацією не стане великою проблемою, але Вам потрібно враховувати - це значно здорожує саму систему автополиву, тому що обладнання стане в рази більше.

проект ландшафтного дизайна участка фото

Іншими словами потрібно бути ходячою енциклопедією рослин. Але якщо ваші фантазії скромні, тоді беріть перелік рослин, які вам подобаються, і вивчайте іхпрежде ніж компонувати на ділянці. Іноді, особливо на маленьких ділянках, за допомогою 3-5 видів рослин можна зробити дуже крутий дизайн. Пам'ятайте, грамотно продуманий проект стане не просто красивою картинкою, але і буде запорукою здорового росту цих рослин і спростить догляд за ними в майбутньому.

Краса. У кожного сприйняття краси дуже індивідуально. Ми не одноразово стикаємося з тим, що для одного замовника красиво, то іншому взагалі не подобатися. У кожного свій смак, і кожен підбирає для себе відповідно до свого внутрішнього світу, і при цьому кожен матиме рацію. Якщо не можете зрозуміти що хочете, пошукайте фото красивих ландшафтів в інтернеті, але пам'ятайте, що не всі вони правильно складені і не всі будуть добре виглядати на вашій ділянці. Але це допоможе наштовхнути вас, на розуміння того, чого ви хочете. Завжди враховуйте відстані посадки рослин з урахуванням їх природних властивостей в дорослому вигляді. Інакше їм буде тісно, ​​а значить і некомфортно рости разом.

І так, виділимо основні аспекти, які потрібно враховувати при проектуванні ландшафтного дизайну на вашій ділянці:

  • Сумісність рослин по захворюваннях
  • Розподіл по тіньовитривалості
  • Групування по влаголубію, і відповідності типу грунту
  • Максимальний розмір рослини в дорослому вигляді

Якщо Ви досить зайнята людина, тоді краще буде замовити проект ландшафтного дизайну у нас. До того ж, ми не тільки закладемо грамотний проект, а ще й зможемо створити для вас відеоролик про те, як буде виглядати ваша ділянка. Тут є приклади наших робіт.

проект ландшафтного дизайна участка фото